|  | 

Wiadomości

Kasetony reklamowe

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kasetony reklamowe to forma reklamy zewnętrznej, to banery wielkoformatowe, pylony, które są widoczne z bardzo dużej odległości i przedstawiają daną informację reklamową. Tego rodzaju kasetony reklamowe są produkowane z profili aluminiowych, dibondu, mają zewnętrzną ścianę wyprodukowaną z plexi, występują również formy podświetlane poprzez zamontowanie w nich odpowiednich lampek LED.
Wszystkie te nośniki reklamowe, z racji, że wieszane są na zewnątrz, są zaopatrzone w odpowiednie uszczelki przed wilgocią i odporne na złe warunki pogodowe.
Kasetony wykonane są w taki sposób, że nigdy nie widać złączeń, mogą być duże i bardzo duże, jednostronne lub dwustronne. Informacje na nich zawarte są widoczne przez długi okres czasu, nie płowieją i nie zanikają.
Przy produkcji kasetonów podświetlanych wykorzystuje się rodzaj oświetlenia bardzo energooszczędnego. Oświetlenie jest specjalne w swoim rodzaju, również bardzo odporne na wszelkiego rodzaju złe warunki pogodowe. Producenci kasetonów, starają się wykorzystywać lampki czy diody znanych producentów.

Zobacz także pozostałe artykuły:

kasetony-reklamowe

ABOUT THE AUTHOR

Podobne teksty:

  • Segregatory firmowe

    Segregatory firmowe

    Na młodego przedsiębiorcę bez doświadczenia czeka w naszym kraju szereg niespodzianek i niedogodności. Niestety, jako podatnicy nie mamy łatwo. Nie dość, że musimy zapełniać segregatory firmowe fakturami, za które rzecz jasna zapłacimy nawet zanim jeszcze sami dostaniemy pieniądze to jeszcze warto, abyśmy znali przynajmniej podstawy księgowości. Rzekomo w internecie znaleźć możemy całe mnóstwo programów, które

  • Projektowanie sklepów internetowych

    Projektowanie sklepów internetowych

    Duża skala bezrobocia i problem ze znalezieniem pracy u kogoś doprowadza do tego, że coraz większa ilość ludzi kombinuje, jak by tu zarobić na własną rękę. Spora część z nich otwiera działalność gospodarczą związaną z handlem, jest to bowiem branża, w której stosunkowo łatwo jest zaistnieć, szczególnie, jeżeli człowiek zajmie się takim asortymentem, jaki go